A+ A A-

1975 yılında Vidalı Hortum Rakorları üretmek amacıyla İstanbul Şişhane’de kurulan AS Hidrolik, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap vermek adına Presli Tip Hidrolik Hortum Rakorları’nın üretimine geçerek ürünü Türkiye’de ilk üreten ve tanıtanlardan olmuştur.

Sektörün öncülerinden olma ideali ile sürekli büyüyen ve genişleyen ürün gamı ve istihdam artışı nedeniyle 1998 yılında İkitelli’de bulunan yeni Fabrikalarında müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik üretimlerine devam etmektedir.

Müşterilerinin varlığı ve AS Hidrolik’e olan güvenleri ile ilerleyen firma bugünlere müşterilerine sunduğu titiz üretimlerin sonuçları ile gelmiştir. Kurumsallaşma adına yaptığı çalışmalar ile sektörün öncüsü olarak adını her geçen gün daha çok duyurmakta olup, kalitesi ile rakipleri ve kullanıcıları tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Vizyon ve misyonları doğrultusunda, temel değerlerinden ödün vermeden büyümeye devam ederek, sektörün boşluğunu doldurmaya ve yeni gelişmeleri global çevrede izleyip öncü olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ
Üretim konumuz olan Hidrolik Hortum Rakorları, Boru Bağlantı Rakorları, Paslanmaz Rakorlar üretiminde tanınmış firma olarak ilk sırada yer almak. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından bir Türk firması olarak tüm Dünya’da sesimizi duyurmak.

MİSYONUMUZ
“Kaliteli hizmet ve ürün almak herkesin hakkı”

DEĞERLERİMİZ
Adil ve Dürüst Davranmak
Müşterilerimize, paydaşlarımıza, çalışanlarımız ve rakiplerimize karşı adil ve dürüst davranış sergileriz.
Müşteri Odaklılık & Uzun Vadeli Düşünmek

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesi
17.BLOK NO:13-15 İKİTELLİ / BASAKSEHIR / İSTANBUL
Telefon 0 212 549 42 76 (Pbx) Faks 0212 549 42 78
www.ashidrolik.com

Önceliğimiz müşterimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak doğru ürünü müşterimize sunup memnuniyetlerini sağlamaktır.
Aynı zamanda, müşterilerimize değer katmaya ve esin kaynağı olmaya özen gösteririz, çünkü bize kendi seçimleri ile geldiklerini biliriz. Yarının da ötesine odaklanarak liderlik etme cesaretini gösterir, öğrenmek ve büyümek için karşımıza çıkan fırsatları değerlendiririz.

Kalite & Yenilikçilik
Kaliteden ödün vermeyiz, Daha iyi ve amaca uygun çözümler ve çığır açan yenilikler yaratmak için dur durak bilmeden çalışırız.

Gerçek İş Ortaklığı ve Keyifli Çalışma
Olağanüstü sonuçlar almak için birbirimize ve paydaşlarımıza saygı gösterir ve güveniriz. Birlikte çalışmaktan keyif alır, zor günlerde yaşanan sıkıntıları birlikte aştığımız gibi, başarılarımızı da birlikte kutlarız.

blue green orange red

NetBil

KULLANICI İŞLEMLERİ